Tweetop
Unia

Konkurs

Wielki konkurs fotograficzny z okazji 20-lecia firmy Tweetop!

Zobacz

20 lat razem!

Kupuj produkty Tweetop, pokaż nam jak używasz ich w praktyce i wygrywaj nagrody.

Z okazji 20-lecia działalności organizujemy wielki konkurs fotograficzny. Udział w konkursie jest bezpłatny i dobrowolny, a fotografie można zgłaszać tylko w jednej kategorii - praktyczne zastosowanie produktów firmy Tweetop.

Fotografie zgłaszane do konkursu muszą zawierać dowolny, zakupiony i zainstalowany przez Uczestnika produkt marki Tweetop (system Tweetop PERT, ogrzewanie podłogowe, pompa ciepła, rekuperacja). Należy też zadbać by fotografowane produkty były rozpoznawalne.

logo 20 lat na rynku

Jeden Uczestnik może zgłosić się tylko raz do konkursu i przesłać maksymalnie 3 fotografie, nie dopuszczamy przy tym zgłoszeń zbiorowych. Pamiętaj by w nazwie zdjęć zawrzeć informacje, które ułatwią jednoznaczne przypisanie ich do Twojego zgłoszenia (np. imię i nazwisko).

Pełny regulamin zasad udziału w konkursie znajdziecie w linku na dole strony. Prosimy zapoznajcie się z nim, bo warto, gdyż każde pozytywnie zweryfikowane zgłoszenie kwalifikuje się do nagrody gwarantowanej!

 

 

 

 

Nagroda główna

Toyota Proace Long

Toyota Proace Long
 
Nagroda gwarantowana*

Dalmierz Xiaomi

Dalmierz Xiaomi

*dla każdego pozytywnie zweryfikowanego zgłoszenia

 
Nagroda specjalna

Novopress ACO103

10 x Novopress ACO103

Zaciskarka akumulatorowa
ze szczękami 16-32

Podziel się efektami swojej pracy i wygrywaj nagrody!

Zgłoszenie

W celu uczestnictwa w konkursie fotograficznym na 20-lecie Tweetop, prosimy o rejestracje poprzez wypełnienie formularza z linku poniżej: