Tweetop
Unia

Aktualności

Bieżące wydarzenia, informacje o nowościach produktowych, komunikaty i inne.

11.06.2018

Мы рады сообщить, что с июня 2018 года в предложении Tweetop появится новый мини-аккумулятор

Мы рады сообщить, что с июня 2018 года в предложении Tweetop появится новый мини-аккумулятор, имеющий следующие преимущества:

 1. Интелегентная система управления зажимным устройством посредством подключения системы bluetooth с приложением, предназначенным для инструмента, установленного на мобильном устройстве
  • передача данных между обжимным устройством и приложением
  • возможность проверки актуального состояния инструмента
  • анализ эффективности обжима
  • функция отчетности для документирования параметров каждого обжима
 2. Освещение зоны обжима благодаря светодиодному фонарю в сочетании с инструментом
 3. Работа одной рукой: обжим клещей с фитингом, дожатие, освобождение клещей от корпуса  можно производить одной рукой
 4. Индикатор состояния батареи (индикация оставшейся емкости аккумулятора)
 5. Двойной контроль отключением (два независимых запорных клапана)
 6. Обнаружение пустого акумулятора - обжимной пресс перед каждым соединением, в моменте нажата кнопки пуска, проверяет, достаточно ли емкость аккумулятора, чтобы выполнить обжим. В случае неудовлетворительного состояния акумулятора предупреждает звуковым сигналом
 7. Отображение интервала технического обслуживания (после 40 000 циклов)
 8. Контроль обжима - после начала цикла прессования цикл должен быть завершен, роликовая головка сохранит свое положение даже после отключения акумулятора, что минимизирует риск создания неполностью опрессованных соединений. В аварийной ситуации вы можете использовать ручную систему прерывания обжима.
 9. Сигнал в случае неправильного цикла обжима (лампочка мигает красным светом)
 10. Система ручного прерывания обжима ( кнопка разъема в случае аварии)
 11. Малый вес - обжимка с батареей весит всего 1,7 кг
 12. Эргономичная форма и нескользящий прорезиненный корпус обеспечивают безопасное и приятное обслуживание

Приложение для работы с обжимным устройством можно загрузить здесь:

novocheck-app

 

Фильм, объясняющий работу приложения, можно просмотреть, нажав ссылку рядом с ним.

Pliki
Novocheck-app video Pobierz

04.05.2016

Szkolimy!

Rozpoczelismy współpracę z Technikum Kształtowania Środowiska Zespołu Szkół Nr 2 im. Władysława Orkana w Szczecinie. 25 listopada 2015 roku zorganizowaliśmy pierwsze szkolenie dla uczniów oraz wyposażylismy szkolny warsztat w narzędzia i materiały do wykonywania instalacji.

29.04.2016

Targi 2016

Udział w ogólnopolskich targach branży instalacyjno-grzewczej, Instalacje 2016 w Poznaniu, został przyjęty bardzo ciepło przez naszych obecnych i przyszłych klientów. Tradycyjnie wyróżnialiśmy się koncepcją stoiska, które wzbudzało niesłabnące zainteresowanie zwiedzających. Prezentowaliśmy nasz niezawodny system do instalacji grzewczych i przesyłu wody Tweetop PERT oraz pompy ciepła. Znaną już i uhonorowaną Złotym Medalem Targów Poznańskich w 2014 roku pompę EcoHeat Pro oraz służącą do ogrzewania i produkcji ciepłej wody pompę EcoHeat Complex. Obie pompy pobierają energię z powietrza i idealnie sprawdzają się w warunkach klimatycznych panujących w Polsce. Wszystkie prezentowane na stoisku produkty są częścią kompleksowego rozwiązania wodno-grzewczego Tweetop Home.

19.02.2016

Pomagamy!

Jako firma Tweetop jesteśmy partnerem fundacji Ronalda McDonalda zajmującej się walką z nowotworami u dzieci. Na zdjęciu nasz pracownik Dariusz Karczewski odbiera statuetkę przyjaciela fundacji.

01.11.2014

Nowe numery katalogowe

Z dniem 01.11.2014 usprawniliśmy system kodowania naszych produktów, poprzez wprowadzenie nowych numerów katalogowych. W celu maksymalnego ułatwienia pracy oraz zminimalizowania zmian w funkcjonujących na rynku, drukowanych wersjach katalogów Tweetop, na fakturach wystawianych po 01.11.2014 znajdą się oba numery katalogowe, tj. stary dotychczas funkcjonujący oraz nowy, obowiązujący od 01.11.2014. Mamy nadzieje, że zmiany te przyczynią się do zwiększenia komfortu naszej współpracy.

11.04.2014

Instalacje 2014

Udział w tegorocznych Instalacjach był dla nas jak zwykle dużą przyjemnością. To doskonałe miejsce na poznanie oczekiwań naszych klientów, uzyskanie bezpośredniej opinii o firmie czy oferowanych przez nas produktach. Dzięki targom jesteśmy w stanie lepiej rozpoznać Państwa potrzeby, skonfrontować to co robimy z rzeczywistością oraz udoskonalić wizerunek firmy. Przyjmując rolę wystawcy mieliśmy okazję przybliżyć naszą ofertę nowym i dotychczasowym klientom, na bardziej towarzyskiej niż normalnie stopie, co spotkało się z bardzo przyjaznym odbiorem.

Z przyjemnością możemy poinformować Państwa, że nasz nowy produkt: pompa ciepła Tweetop EcoHeat Pro została uhonorowana Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich, który przyznawany jest najbardziej innowacyjnym produktom, wytwarzanym w oparciu o nowoczesne technologie. Mamy nadzieję, że informacja ta ucieszy zarówno obecnych jak i przyszłych, zadowolonych użytkowników pompy.

Zostaliśmy także, kolejny raz z rzędu, laureatami nagrody Acanthus Aureus za najlepiej zaprojektowane i przygotowane do realizacji strategi marketingowej stoisko.

Podsumowując Instalacje 2014 zakończyliśmy dużym sukcesem. Dziękujemy wszystkim odwiedzającym, tym od dawna znanym i tym nowo poznanym. Do zobaczenia wkrótce!

15.10.2013

Nowości w systemie Tweetop

Od początku października 2013 systemu Tweetop został poszerzony o rurę w średnicy d18mm wraz z niezbędną gamą złączek zaprasowywanych. W ofercie dostępne są także rury 18x2.0mm w zwojach 200m, mufy zwykłe i wyposażone w gwinty, redukcje, kolana zwykłe, kolana wyposażone w gwinty (w tym wieszakowe), trójniki proste i redukcyjne oraz złączka podejściowa do rozdzielacza 18x3/4’GW.

Wzbogaceniu uległa także gama dostępnych narzędzi do cięcia i kalibracji rur. Wprowadziliśmy:

 • nożyce do cięcia rur wielowarstwowych , dostępne w zakresie średnic 14-25mm, z wymiennymi ostrzami
 • kalibratory do rur z prowadzeniem pod wiertarkę, dostępne w zakresie średnic 16-40mm z możliwością dołączenia uchwytu ręcznego

Największą jednak zmianą jest wprowadzenie do oferty systemu Tweetop Floor zestawu pompowo-mieszającego przeznaczonego do wykonywania instalacji ogrzewania podłogowego w wybranych pomieszczeniach bez konieczności przebudowy kotłowni. Zasada działania tego elementu jest bardzo prosta: pętle ogrzewania podłogowego zasilane są z rozdzielacza podłączonego do tego samego obiegu grzewczego, który zasila grzejniki ale uzbrojonego dodatkowo w ww. zestaw, który umożliwia:

 • wymuszenie obiegu w pętlach ogrzewania podłogowego dzięki pompie obiegowej Tweetop 25-40, oraz
 • ustawienie (dzięki użyciu zaworu czterodrogowego) optymalnej temperatury na zasilaniu układu pętli grzewczych (gwarantującej komfort cieplny oraz nie prowadzącej do zbyt wysokiej temperatury na powierzchni posadzki), a także usuwanie nadmiaru czynnika z układu,

09.07.2013

Aprobata brytyjskiego WRAS

Z prawdziwą przyjemnością informujemy o uzyskaniu przez system Tweetop brytyjskiego certyfikatu WRAS. Jest to kolejne potwierdzenie wysokiej jakości produktów Tweetop przez laboratoria SKZ, KIWA i INTERTEK,  w których przeprowadzane były niezbędne testy, zgodne z wymaganymi przez WRAS normami.