Tweetop
Unia

Firma

Na rynku od 2001 roku, w 100% polski kapitał, znana w całej Europie.

Zobacz

Firma i produkty

Tweetop Sp. z o.o. z całkowicie polskim kapitałem i zarządem, funkcjonuje w Szczecinie nieprzerwanie od 2001roku.

Głównym produktem firmy jest znany na rynku europejskim system rurowy Tweetop PERT.  System ten jest przeznaczony do wewnętrznych instalacji wodno-grzewczych i opiera się na rurach wielowarstwowych PERT II/Al/PERT II w zakresie średnic od 14 do 75 mm. System obejmuje komplet niezbędnych akcesoriów dedykowanych dla poszczególnych zastosowań oraz narzędzi do montażu.

Produkcja rury wielowarstwowej PERT II/Al/PERT II jest realizowana w Polsce od 2007 roku w oparciu o nowoczesny park maszynowy oraz kompletnie wyposażone zaplecze laboratoryjne. Wszystko pod nadzorem doświadczonej kadry technicznej. Tweetop Sp. z o.o. jest jedną z czterech firm w Polsce produkującą rury wielowarstwowe z wkładką aluminiową typu PERT II/Al/PERT II.

Produkcja rur systemu Tweetop jest realizowana z wykorzystaniem najwyższej jakości maszyn i surowców czołowych europejskich producentów. Kształtki systemu Tweetop skonstruowane wg autorskich projektów są rozpoznawalne dzięki widocznemu na korpusie znakowi.

W ofercie firmy Tweetop, poza kompletnym systemem rurowym, znajdują się również pompy ciepła typu powietrze – woda: EcoHeat Pro i EcoHeat Complex. Pompa ciepła EcoHeat Pro w 2014 roku została nagrodzona Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Siedziba

Od września 2011 roku całość produkcji, laboratorium, magazyn, logistyka oraz biuro handlowe funkcjonują przy ulicy Ludowej 24c w Szczecinie. Ten malowniczy XIX-wieczny obiekt z cegły klinkierowej został całkowiecie odrestaurowany na potrzeby fimy.

Ludzie

Siłą firmy Tweetop jest fachowy zespół Handlowców będący dobrze rozumiejącą się grupą ludzi, zorientowanych na profesjonalną współpracę z Klientem i łączących perfekcyjną znajomość rynku z kompleksową wiedzą o produkcie. Mocnym wsparciem są działy: szkoleniowy, techniczny oraz projektowy oferujące szeroką gamę usług z zakresu szkoleń i doradztwa zapewnianego przez profesjonalistów z wieloletnim stażem w branży instalacyjnej.